Profil servisu

Autorizovaný servis vozidel ČSAD Havířov a.s. zajišťuje komplexní služby zaměřené na profesionální údržbu autobusů, nákladních vozidel a tahačů.

Široká nabídka našich služeb nabízí skutečně komplexní údržbu vozidla na jednom místě.

V rámci zajišťování vždy kvalitních služeb spolupracujeme s množstvím partnerů a dodavatelů. Jako servisní partner úzce spolupracujeme s výrobci autobusů a užitkových vozidel IVECO. Provádíme opravy nezávislých topení značek EBERSPÄCHER a WEBASTO. Opravujeme retardéry VOITH a TELMA. Servisujeme vzduchové soustavy a brzdové systémy WABCO a KNORR - Bremse. Provádíme opravy nápravových systémů SAF a BPW.

V naší lakovně nabízíme lakování vozidel do firemních barev. Vlastní míchací zařízení zaručuje dosažení přesného odstínu vysoce kvalitních akrylátových barev SELEMIX a NEXA AUTOCOLOR.

V servisu Truck&Bus provádíme také veškeré karosářské práce.

V rámci Truck&Bus Servisu Havířov provádíme především

autorizované opravy vozidel IVECO záruční i pozáruční servis autobusů, nákladních vozidel a přívěsů lakování vozidel karosářské práce čalounické práce diagnostiku a geometrii vozidel ostatní servisní služby (renovace světlometů, diagnostika, opravy čelních skel apod.) prodej originálních náhradních dílů