Autobusem na Lysou horu!

Soutěž o školní výlet pro celou třídu

Autobusem na Lysou horu - soutěž o školní výlet pro celou třídu

Dopravní společnost ČSAD Havířov a.s., ČSAD Frýdek – Místek a.s. a ČSAD Karviná a.s. patří v České republice do nadnárodní skupiny Transdev. Transdev jako společnost pro mobilitu každý den umožňuje cestujícím uskutečnit své cesty a spojovat tak lidi a komunity.

V našem regionu by společnost Transdev ráda nabídla dětem zážitek s jejich třídou na školním výletě a zároveň jim usnadnila jejich cestu na místní nejvyšší vrchol. Proto jsme připravili soutěž pro třídy o jednodenní školní výlet autobusem na Lysou horu.

Podmínky účasti jsou jednoduché:
- Zúčastnit se může jakákoliv školní třída z okresu Karviná a Frýdek – Místek

 • Soutěž je určena pro mateřské školy a pro školní třídy 1. a 2. stupně (včetně odpovídajících tříd víceletých gymnázií)

 • Děti namalují obrázky nebo vyrobí jakékoliv výrobky s tématikou „autobus“ (dále jen soutěžní exponáty)

 • Třídu do soutěže přihlašuje dospělá osoba – zodpovědný školský pracovník (učitel)

 • Učitel za třídu vybere 1 soutěžní exponát, který vyfotí a fotku zašle spolu s přihláškou přes přihlašovací formulář zde)

 • Přihlášky je možné zasílat do 28. 5. 2023

 • Z obdržených přihlášek organizátor na Den dětí 1. 6. 2023 vylosuje 2 výherní třídy (jedna třída z mateřských škol, jedna třída ze škol základních a odpovídajících tříd víceletých gymnázií)

 • Vítězná třída bude oznámena prostřednictvím aktualit na webu a sociálních sítích organizátora a bude také přímo informována e-mailem a telefonicky (prostřednictvím školského pracovníka, který zasílá přihlášku)

 • Výlet pro vítězné třídy se uskuteční 20. 6. 2023 a 22. 6. 2023

 • Výlet je bezplatný, jednodenní, s výjezdem i návratem od školy výherní třídy. Na vrcholu Lysé hory je volný čas cca 2 hodiny.

 • Účastí v soutěži školy i žáci souhlasí se zveřejněním fotek svých výrobků na webech organizátora, jeho sociálních sítích, v tištěných materiálech, na firemních prezentacích atp. V případě vyžádání poskytne školský zástupce do 1 měsíce své soutěžní exponáty organizátorovi k trvalému užití. Účastí v soutěži školy i žáci výherních tříd souhlasí se zveřejněním fotografií z výletu na Lysou horu na webech organizátora, jeho sociálních sítích, v tištěných materiálech atp.

 • Na výhru není právní nárok

Akci pořádá Transdev the mobility company prostřednictvím své společnosti ČSAD Frýdek – Místek a.s. za organizačního přispění své cestovní kanceláře www.jadranlevne.cz

Nechcete se spoléhat na štěstí a rádi byste výlet autobusem na Lysou horu pro své žáky zorganizovali? Výjezd na Lysou horu autobusem lze uskutečnit v pracovní dny v termínu květen–září 2023. Cena zpáteční jízdenky na dítě je cca 200,- Kč (bude upřesněna podle přesného místa odjezdu/návratu). Pokud vybíráte autobusového dopravce na své další školní výlety, rádi Vám také nabídneme naše dopravní služby. Neváhejte nás kontaktovat pro získání více informací a přesné ceny.

Věříme, že Vás soutěž zaujala a těšíme se na výrobky dětí!