Linka Havířov - Luhačovice a zpět - letní provoz

Zajeďte si do lázní Luhačovic pohodlně autobusem

Provoz linky 870428 do Luhačovic je do 26. 4. 2024 dočasně pozastavený. Pro letní výlety do lázeňské města bude cestujícím k dispozici opět od soboty 27. 4. 2024, spoj bude jezdit denně včetně víkendů.

Po cestě zastavuje v těchto městech a obcích:
- Frýdek – Místek - Frýdlant nad Ostravicí - Čeladná - Kunčice pod Ondřejníkem - Frenštát p. Radhoštěm - Rožnov p. Radhoštěm - Valašské Meziříčí - Vsetín - Vizovice

Odjezd z autobusového nádraží v Havířově je v 6:45 a příjezd na autobusové nádraží do Luhačovic je v 10:00. Na zpáteční cestu vyjíždí autobus z Luhačovic v 15:20 a do Havířova dorazí v 18:35.

Podrobný jízdní řád naleznete ZDE.

Na spoj z Havířova do Luhačovic mají podle jízdního řádu návaznost v Rožnově pod Radhoštěm linky směr Pustevny, Velké Karlovice, Valašská Bystřice, Bystřička, Horní Bečva, Zlín a přestup na vlak směr Bystřice pod Hostýnem, Holešov, Kroměříž, Kojetín.

Cena jízdného pro dospělou osobu je pro Havířov-Luhačovice nebo Luhačovice-Havířov 220,00 Kč, zlevněné jízdné je pak za cenu poloviční. Děti do 6 let mají dopravu zdarma. Podrobný ceník naleznete zde: CENÍK.