Přeskočit přímo do hlavního obsahu Přeskočit přímo do navigace Přeskočit přímo do zápatí
418
Havířov, Město, žel. st. ↔ Šenov, bytovky ↔ Havířov, Podlesí, aut. nádr.

Dopravní hlášení

Stavební opatření

418

Stavební opatření

Omezení na linkách 411, 418 MHD Havířov

- 13.11.2022 do 23:59
částečný výpadek

Z důvodu zahájení 2.etapy opravy komunikace II/473 dochází k zásahu do linek MHD Havířov 411 a 418. Prosíme cestující, aby průběžně sledovali zveřejněné informace.

Linka 411 Spoje, které jsou vedeny do zastávky Šenov, Lapačka budou po dobu opravy komunikace ukončeny na zastávce Havířov, Dolní Datyně, točna Josefa Kotase. Náhradní doprava není zavedena.

Linka 418 Linka 418 bude provozována podle běžného jízdního řádu, kdy spoje mezi zastávkami Šenov, Škrbeň a Šenov, Lapačka budou vedeny přes místní ulice, které nevyžadují změnu zastávek a bude docházet pouze k mírnému zpoždění v řádu pár minut. Spoje se budou otáčet na zastávce Šenov, Lapačka a pokračovat po své původní trase.

Během postupu stavby bude docházet ke zvolení delší objízdné trasy. Při delší objízdné trase bude místo zastávky Šenov, Škrbeň obsluhována zastávka Šenov, Škrbeň u Cieslara na ulici Škrbeňská (cca 100 metrů od běžné zastávky) a může docházet ke zpoždění spojů o 3 až 5 minut.

Prosíme cestující, kteří k nástupu využívají zastávku Šenov, Škrbeň, aby sledovali informace, které budeme vyvěšovat podle průběžných pokynů zhotovitele stavby.

Na zastávce Šenov, Škrbeň u Cieslara bude vyvěšován jízdní řád pro zastávku Šenov, Škrbeň.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.


Dotčené linky

Jízdní řády

Vybrat kraj