Změna vedení linek MHD Hranice od soboty 26.10. do středy 31.10.

22. 10. 2019 ( 22. 10. 2019)
Hranice, MHD, Omezení a výluky
4212

V termínu od soboty 26.10. do středy 31.10. dojde k uzavření ulice Komenského a změně linek MHD jezdících po této ulici. Dochází ke změně trasy a odjezdů spojů a proto prosím zkontrolujte vámi používané spojení.

Linka 2

pojede přes zastávky sídliště kpt.Jaroše a Čs.armády v obou směrech (zastávky Hranice, Teplická Hranice, Pod farou nebudou obslouženy)


Linka 4 

bude obsluhovat místo zastávky Komenského zastávku Masarykovo náměstí a pokračovat dále na zastávku gymnázium a při cestě ze zastávky Albert pojede opět přes gymnázium a sídl.kpt.Jaroše (vynechání Sklený kopec s Skalní). U spoje 21 nebude v první části trasy obsloužen domov seniorů a Masarykovo náměstí – obluha zajištěna v rámci druhé části trasy


Linka 7 

spoj 5 uspíšen o 5 minut z Hranice,Kunz pro zachování obsluhy domova senioru, kdy ze zastávky Hranice,pošta pojede objízdnou trasou bez zastavení.


Linka 8 

u lichých spojů (směr z aut.st. na Máchovu) bude linka vedena ze zastávky Jungmannova na zastávku Masarykovo náměstí a dál po své trase.

U sudých spojů (směr Kunz – Albert) pojedou spoje ze zastávky nemocnice na gymnázium, sídl.kpt.Jaroše, Čs.armády. Zastávky Sklený kopec a Skalní nebudou obsluhovány.


Linka 12 

spoje ve směru Teplice nebudou obsluhovat domov senioru, obsluha je zajištěna zpátečním spojem – cestující do zastávek Jungmannova a domov seniorů využijí oba spoje. POZOR upraveny odjezdy spojů a zkrácen prostoj v Teplicích.

407

autobusů. Z toho 272 s pohonem na CNG a 12 bezemisních elektrobusů.

169

pravidelných autobusových linek v 6 regionech