14.11.2014 - 3CSAD spouští komunikační kampaň “Poznejte 3CSAD”

Dopravní skupina 3CSAD vytvořila sadu informačních tisků, které umísťuje do všech svých 335 autobusů v rámci své flotily v Havířově, Karviné a Frýdku-Místku. Soubor celkem 9 tiskovin cestující seznámí se zajímavými statistikami a výsledky, kterých 3CSAD ve svých provozech dosahují.

Každá z devíti variant plakátů nese ilustrační obrázek, který má cestujícího zaujmout a vedle něj krátké sdělení, které jej seznámí se zajímavostmi z provozu dopravních společností skupiny.

Cestující se tak například během jízdy autobusem dozví, že spolu s ním denně v zeleno-bílých autobusech skupiny 3CSAD cestuje 85 000 lidí. Může se také dočíst, že dopravní skupina 3CSAD prostřednictvím flotily svých 335 autobusů odbaví na 147 linkách celkem 31 milionů cestujících ročně.

Stovky kusů plakátů jsou umísťovány do všech autobusů 3CSAD, kde vytíží aktuálně volné inzerentní plochy. Tímto však kampaň Poznejte 3CSAD zdaleka nekončí. V řádu několika týdnů budou stávající sady plakátů obohaceny o Příběhy kariéry, které cestujícím přiblíží práci a životy řidičů autobusů.

Skupina 3CSAD věří, že podobnými formami kampaně přiblíží své podnikání svým cestujícím.